Näytös on aivan ovella. Lapset ja nuoret ovat varmasti väsyneitä menneistä treeneistä ja vielä on edessä itse esitykset. Huolehtikaa riittävästä levosta, unesta ja ruokailuista nyt viimeisellä viikolla.

Jos on epäselvyyksiä, kysy oman sirkusryhmän WhatsApp ryhmässä, niin ohjaajat täsmentävät ohjeita.

Pe 17.5.

Jokainen hoitaa itse omalle koululle ilmoituksen perjantain poissaolosta!

klo 10 Koululaisnäytös I puoliaika (päättyy klo 11)
Paikalle klo
8.15    Aurinkoiset ja notkeat
8.45    Rohkeat 2
9    Vinkeät

Puoliaikojen välissä ruokailu koululla, maksaa 5€ / muilta kuin Kaavin alakoulun oppilailta ja maksetaan käteisellä koululla ohjaajille.

klo 12 Koululaisnäytös II puoliaika (päättyy klo 13)
Paikalle klo
10.30    Hulivilit   
11    Rohkeat 1   

Sirkus ei järjestä valvontaa tähän väliin, joten lapset ja nuoret kotiin välissä.

Iltanäytös klo 18.00
Paikalle klo
16.30     Aurinkoiset     Notkeat     Hulivilit
17    Rohkeat 2
17.15    Vinkeät
17.40    Rohkeat 1

La 18.5.
Päivänäytös klo 13.00
Paikalle klo
11     Aurinkoiset     Notkeat     Hulivilit
11.45    Rohkeat 2
12    Vinkeät
12.40    Rohkeat 1

Välissä ruokailu koululla, ruokailun tarjoaa Liki. Välissä voi käydä kotona jos haluaa ja ehtii.

Iltanäytös klo 17.00
Paikalle klo (jos lähtenyt välissä kotiin)
15.30     Aurinkoiset     Notkeat     Hulivilit
16    Rohkeat 2
16.15    Vinkeät
16.40    Rohkeat 1

Meenneet treenit

to 21.2 16.30-18 Pyörä (Notkeat ja hulivilit)
18-19.30 Tappelu

to 28.2 16.30-18 Pyrtsit (Notkeat ja aikuiset)

pe 1.3 18-20 Jonkka-akro

to 14.3 16.30-18 Pyörä (notkeat ja hulivilit)
18-19.30 Jonkka-akro

Pe 15.3 18-20 Vippi (Notkeat ja aikuiset)

Su 17.3 10-15.30 Vapaata kevätnäytösharjoittelua

(Ainakin vippiläisiä tulossa treenaamaan, lisäksi hyvä hetki sooloilijoille ja duoilijoille ja omien kevätnäytöstemppujen treenaukseen. Ilmoita Veeralle jos olet tulossa, hän myös voi olla tarvittaessa apuna.)

to 21.3 16.30-18 Jonkka-akro
16.30-18 nuora (aurinkoiset)

pe 22.3 18-19.30 Kangas ja Tuulin trapetsi
18-19.30 Nuora (Aurinkoiset)
18-19.30 Pariakro (Hanna ja Roosa)
19.30-21 Pyrtsit (Notkeat ja aikuiset)

la 23.3 10-11.30 notkeus (Aurinkoiset)
10-11.30 Jonkka-akro
12-13.30 Vippi (Notkeat ja aikuiset)
13.30-15 Pyörä (notkeat ja hulivilit)
15.30-17 Airtrack

su 24.3 10-11.30 notkeus (aurinkoiset)
10-11.30 Pyrtsit (notkeat ja aikuiset)
12-13.30 Grande finale (KAIKKI!!!)
13.30-15.30 Pyörä (notkeat ja hulivilit)
13.30-15.30 Aikuisten oma numero

To 28.3 16.30-18 Vippi (notkeat ja aikuiset)

To 4.4. 16.30-18    Pyrtsit (aikuiset ja notkeat)

Pe 5.4 Notkeat
16.30-18.30 Tappelu (notkeat)
16.30-18    Notkeus (aurinkoiset)
18.45-20.30    Air track
18-19.30    Nuora (aurinkoiset)

La 6.4
10-11        Vinkeät
10-11        Rohkeat 1
11-11.45    Grande finale (KAIKKI!!)

 12-13        Rohkeat 2
12-13        Hulivilit ILMA ja TRAMPPA
12-13        Kässäri (Minkku)
13-14        Pyörä (hulivilit ja notkeat)
13-14.15    Aurinkoiset TIKASPYRTSIT
14.30-16    Aurinkoiset NOTKEUS
14-15.15    Ilma (Elli, Inka ja Tuuli)
15.45-17    Jonkka-akro

Su 7.4
 10-11.30    tappelu
12.-14        Isot pyrtsit (aikuiset ja notkeat)
14-15.30    Vippi

To 11.4.
16.30-18 Notkeus (aurinkoiset)
16.30-18 Vippi
18-19.30 Tappelu

Pe 12.4

16.30-18 Aurinkoiset notkeus
18-19 Aurinkoiset nuora
16.30-18 Jonkka-akro
18-20 Pyrtsit (notkeat ja aikuiset

La 13.4. 1. puoliaika ja 2. Puoliajan alku
10-10.30    Vinkeät
10-11        Kangas
11-11.30    Kässäri (Minkku ja pikkusisko vinkeistä)
11.30-12    Aikuiset
12.15-13.30    Nuora, tappelu, notkeus (aurinkoiset ja notkeat)
13.30-14    Tuulin trapa
13.30-14.30     Tikaspyrtsit (aurinkoiset)
14.30-15    Rohkeat 2
15.15-17    Pariakro ja jonkka-akro
15.45-17    vippi

Su 14.4 2. puoliajan loppu
10-12  Pyörä (hulivilit ja notkeat) ja hulivilit TRAMPPA + työmiehet Henna ja Antti
10.30-12  Hulivilit ILMA (+Wilma)
12.00-12.45  Rohkeat 1
12.45-14.15  Air track ja pyrtsit (notkeat ja aikuiset)
14.30-15.30  Grande KAIKKI

To. 18.4.
16.30-18 Pyrtsit (notkeat ja aikuiset)

To. 25.4.
16.30-18 Vippi (notkeat ja aikuiset)
18-19.30 Pariakro (Hanna ja Roosa)

Pe 26.4
16.30-17.30 Kässäri (Minea ja Peppi)
17.30-18.30 Pyörä
18.30-19.30 Tappelu

Su 28.4
12-14.30 vippi

ke-to 1.5.-2.5. rakentaminen

To 2.5
16.30-18 kangas, Tuulin trapetsi ja pariakro
18-20 vippi (18-19.30 notkeat +19.30-20 Henna ja Antti)

la 4.5
10-12.30 aurinkoiset (nuora, notkeus, pyrtsit)
13-16 tekninen läpäri kuluilla ja roudauksilla. Paikalla notkeat, aurinkoiset ja aikuiset.

su 5.5 Läpimeno (vaatteilla):
1. puoliaika n. klo 10.30-12.30
2. puoliaika n. klo 13-15 (Grande ilman vinkeitä ja rohkeat 2)

paikalle seuraavasti:
10 Vinkeät, aurinkoiset, notkeat, aikuiset
11.15 Rohkeat 2
12.45 Hulivilit ja Rohkeat 1
15-15.30 Palaute ja siivous (eli vinkeät ja rohkeat 2 pääsevät lähtemään omien numeroidensa jälkeen, muilla loppuu klo 15.30)

La 11.5 läpimenot

11.30-12.45  1. puoliaika tekniikan kanssa (paikalla aurinkoiset, notkeat ja aikuiset)
13.30-14.45  2. puoliaika tekniikan kanssa (paikalla aurinkoiset, notkeat ja aikuiset)
15.15-16   1. puoliaika koko porukalla
16.15-16.30    palaute

paikalla
klo 11-16.30 (varattu 15 min omaan lämppään)

-Aurinkoiset
-Notkeat
-Aikuiset

klo 15- n. 15.30
-Vinkeät (vapautuvat oman numeronsa jälkeen pl. Peppi)

klo 15-16.30
-Rohkeat 2

su 12.5 Läpimenot

11.15-12    2. puoliaika
12.45-13.30    1. puoliaika
13.30-14    väliaika
14-14.45    2. puoliaika
14.45-15.15     palaute ja siivous

paikalla   
klo 11-15.15 (varattu 15 min omaan lämppään)
        -Aurinkoiset
        -Notkeat
        -Aikuiset

klo 11-12.15 ja 13.45-15
-Hulivilit
-Rohkeat 1

klo 12.30-15
-Vinkeät
-Rohkeat 2


Ke 15.5 klo 18 kenraali

Paikalle klo
16     Aurinkoiset Notkeat Hulivilit
16.45    Rohkeat 2
17   Vinkeät
17.40    Rohkeat 1

Mainokset